Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Roma me sytë nga Franca, kërkon mesfushorin e Lyon

Hussem Aouar pritet të largohet gjatë verës nga Lyon dhe e ardhmja e tij me shumë mundësi do të jetë Italia.

Tani, në skenë është shfaqur Roma, me kryeqytetasit të cilët kanë avancuar në bisedime me mesfushorin.

Lexo edhe:

Fillimisht interes tregoi Milan, por “kuqezinjtë” duket se kanë hequr dorë.

Aouar do të largohet nga Lyon me parametra zero dhe në ditët në vinim priten edhe kontaktet konkrete midis agjentit të tij dhe Romës.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Kombëtare

Shqipëria e minifutbollit shkruan historinë në Essen të Gjermanisë, duke e kaluar për herë të parë fazën e grupeve. Kuqezinjtë e trajnerit Irtan Sejko...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...