Serie A

Roma merr lajmin e keq, gjiganti boshnjak humb tri sfida të kampionatit

Roma humbet Edin Dzeko për të paktën dy javë. Siç raportohet nga “Sky Sport”, sulmuesi boshnjak pësoi një dëmtim të shkallës së parë në aduktorin kofshës së tij të majtë.
Numri 9 i verdhekuqve u ndal në ndeshjen kundër Bragës, gjatë një aksioni. Sapo ndjeu dhimbjen, Dzeko menjëherë ndaloi dhe u zëvendësua.
Sulmuesi boshnjak iu nënshtrua ekzaminimeve mjekësore që zbuluan dëmtimin, i cili do ta detyrojë Boshnjakun të ndalet rreth dy javë.
Ai do të humbasë tri ndeshjet e radhës në kampionat: kundër Milanit, Fiorentinës dhe Genoas. Mbetet në dyshim edhe për ndeshjen e parë kundër Shakhtar Donetsk, e planifikuar në datën 11 mars.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency