Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Roma nuk dorëzohet për Riyad Mahrez

Vazhdon telenovela Riyad Mahrez, me Romën që nuk dorëzohet për shërbimet e 26-vjeçarit, por që has gjithmonë “bllokadën” e Leicester, që zotëron kartonin e futbollistit.

Sipas mediave angleze, drejtuesit e klubit nga “King Power Stadium” e kanë refuzuar sërish ofertën e verdhekuqëve, këtë herë prej 35 milionë Eurosh. Gjithsesi merkato mbyllet më 31 Gusht dhe deri atëherë çdo gjë është e mundur.

Lajme të tjera

Serie A

Aventura e Walter Mazzarrit te Napoli mundtë quhet e përfunduar. Barazimi mes vuajtjesh ndaj Genoas në fundjavë ka bërë që De Laurentiis të humbë...

Kategoria Superiore

Kukësi ndryshoi për të katërtën herë trajnerin, kur deri më tani janë zhvilluar vetëm 24 javë.Verilindorët e nisën sezonin me Rraman Hallaçin, e vijuan...

Champions League

Hakan Calhanoglu ka dhënë një intervistë interesante, gjatë së cilës “harron” për disa momente modestinë. Gjithsesi, 30-vjeçari meriton çdo lëvdatë, pasi është ai truri...

Bundesliga

Granit Xhaka gjen golin me fanellën e Bayer Leverkusen. Në ndeshjen e kampionatit gjerman, mesfushori me origjinë shqiptare realizoi një gol maft të bukur...