Serie A

Roma pas 26 vitesh starton pa idhujt, “Olimpico” e përgjysmuar

Nuk do të jetë një “Olimpico” i tejmbushur (pritet që të pranishëm të jenë më pak se 30 mijë spektatorë), por, sidoqoftë, Roma-Genoa do të jetë një sfidë e veçantë. Jo pse do të jetë takimi i parë zyrtar i Fonsecas në krye të stolit verdhekuq, por sepse për herë të parë që nga viti 1993 nuk do të jetë as Totti, i cili u tërhoq nga futbolli përpara 2 vitesh, por as një tjetër idhull i tifozërisë romane, Daniele De Rossi, i cili i dha lamtumirën ekipit vetëm pak javë më pare, për t’u transferuar në radhët e Boca Juniors.

Për Romën do të nisë një epokë e re, tashmë me kapiten Florenzin. Me të rinj, si Pellegrini, dhe me përvojën e Dzekos.
Për sulmuesi boshnjak u përfol shumë gjatë verës se do të largohej nga skuadra, por, në fakt, aventura e tij do të vazhdojë të jetë në radhët e verdhekuqve, tashmë atij i duhet t’i garantojë gola skuadrës.
Ndërkohë, Francesco Totti që pas lamtumirës së dytë që i dha Romës nga posti i drejtuesit këtë herë nuk ka dhënë asnjë deklaratë publike për verdhekuqtë që prej 17 qershorit. Vera për kapitenin legjendar ka patur në fokus familjen e tij dhe rrethin e ngushtë shoqëror. Ndërsa De Rossi po shijon aventurën e tij në Argjentinë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency