Merkato

Roma pista e vetme, Napoli i detyruar të ulë çmimin?

A do të jetë kjo java vendimtare për Elseid Hysajn? Është kjo pyetja që ngrenë përtej Adriatikut mbi të ardhmen e mbrojtësit shqiptar, për të cilin është folur shumë gjatë verës, por në të vërtetë është lëvizur pak. “Nyja” që duhet zgjidhur ka të bëjë me çmimin që i ka vënë Napoli 25-vjeçarit. Presidenti De Laurentiis kërkon 25 milionë euro, një shifër shumë e rëndësishme krahasuar me 5 milionë euro që janë paguar për ta marrë nga Empoli në verën e vitit 2015.

Me merkaton në Angli të mbyllur (në hyrje) dhe me Atleticon e Madridit që nuk ka më interes për shkodranin (“Los Colchoneros” blenë Trippier nga Tottenhami), Roma duket se është pista e vetme e mbetur për anësorin kuqezi.

Marrëdhëniet mes menaxherit të Hysajt, Mario Giuffredi dhe klubit verdhekuq janë shumë të mirë pas marrëveshjes për Veretout, kështu që para se të mbyllet merkato me shumë mundësi edhe futbollisti shqiptar do të transferohet në kryeqytet.

Ancelotti e aktivizoi Hysajn në dy takimet me Barcelonën në Shtetet e Bashkuara, një sinjal që mund të ndodhë që futbollistë të qëndrojë në Napoli, sigurisht vetëm nëse ofertat, qofshin të orës së fundit, do të jenë larg kërkesave të klubit të presidentit De Laurentiis.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency