Serie A

Roma realizon goditjen e parë, vjen talenti i Dinamos së Zagrebit

Roma ka realizuar goditjen e parë në merkaton verore, vetëm një javë pas përfundimit të kampionatit italian. Bëhet fjalë për talentin kroat të Dinamos së Zagrebit, Ante Çoriç, që dje ka mbërritur në kryeqytetin italian dhe ka takuar drejtuesit e verdhekuqve.

Pasi është arritur akordi me Drejtorin Sportiv të Romës, Mario Monchi, për Çoriç është vendosur që nesër paradite të kryejë edhe vizitat mjekësore, para se të firmosë kontratën me verdhekuqtë.

Ante Çoriç është një futbollist 21-vjeçar, prodhim i akademisë së Dinamos së Zagrebit, klub me të cilin ka bërë edhe debutimin në futbollin profesionist.

Ai luan si mesfushor qendror, ndërsa specialistët thonë se disponon cilësitë e Andrea Pirlos, në të njëjtën moshë, duke u cilësuar si një nga futbollistët me premisa për një të ardhme të ndritur.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency