Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Roma synon Mahrez, por me sytë nga Vazquez

Pavarësisht refuzimeve të Lecester, Roma nuk dorëzohet dhe vazhdon të ushtrojë presion për të arritur te kartoni i Riyad Mahrez. Por pavarësisht si shkojnë gjërat deri në fund të merkatos, verdhekuqtë nuk kanë ndërmend të hasin në surpriza të pakndëshme dhe sipas mediave italiane, po vlerësojnë edhe alternativa të tjera. Një nga objektivët që shikohet si alternativa e algerianit është Lucas Vazquez i Real Madrid.

Lajme të tjera

Premier League

Nga Aston Villa te Aston Villa. Armando Broja rikthehet në fushë pas plot 287 ditësh, teksa trajneri Pochettino i besoi pak më shumë se...

Futboll

Futbolli shqiptar sot është në zi. Është ndarë nga jeta në moshën 84-vjeçare legjenda e futbollit tiranas, Osman Mema, një nga përfaqësuesit më të...

Futboll

Federata Shqiptare e Futbollit ka arritur një tjetër sukses historik, duke sjellë për herë të parë në Shqipëri finalet e një turneu madhor ndërkombëtar...

Gjermani

Julian Nagelsmann ka folur për herë të parë si trajner i kombëtares së Gjermanisë. Në një prononcim për mediet, ish-tekniku i Bayern Munich u...