Merkato

Roma “troket” për Suson, drejtuesit e Milanit befasojnë me kërkesën

Drejtuesit e Milanit dhe Romës janë takuar mbrëmjen e djeshme për të diskutuar për mundësitë e transferimit të fantazistit Suso te klubi kryeqytetas. Spanjolli ka një klauzolë largimi prej 40 milionë eurosh, por verdhekuqtë shpresojnë që Milani të ulë pretendimet dhe ta marrin për rreth 30 milionë euro.

Megjithatë takimi i parë zyrtar nuk ka rezultuar i tillë, pasi drejtuesit e klubit kuqezi kanë bërë të qartë se janë gati të heqin dorë nga Suso, në rast se marrin në këmbim talentin Nicolo Zaniolo, që gjithashtu vlerësohet rreth 40 milionë euro.

Përgjigja e drejtuesve të Romës ka qenë negative dhe e prerë, ndërsa kanë ofruar në shkëmbim vetëm çekun Patrick Schick, ose në të kundërt, të paguajnë një shifër prej 30 milionë eurosh.

Në ditët në vijim palët pritet të ulen sërish në tryezë, për të negociuar këtë transferim, por fillimisht duhet të që Giampaolo të testojë Suson në rolin e fantazistit, para se të japë lejen për largim.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency