Serie A

Roma zgjedh trajnerin e ri, edhe Simone Inzaghi gati të ndryshojë skuadër!

Mungojnë edhe dy javë nga përfundimi i sezonit në Serie A, por që tani ka nisur merkatoja e trajnerëve. Shumë skuadra pritet të ndryshojnë timonierë në sezonin e ri. Por nëse Milani dhe Juventusi ende nuk kanë vendosur se çfarë do të bëjnë me Gattuson dhe Allegrin, Roma ka vendosur të mos vazhdojë më me Claudio Ranierin madje ka gjetur edhe trajnerin e ri.

Verdhekuqtë kanë zgjedhur Gian Piero Gaseprinin, njeriun që po zhvillon një sezon vërtetë fantastik me Atalantën. Mbetet për t’u parë nëse Gasperini do të pranojë ofertën e klubit verdhekuq. Nëse ish-trajneri i Interit dhe Genoas lë Atalantën për Romën, atëherë vendin e tij te bergamaskët pritet ta marrë Simone Inzaghi që edhe pse triumfoi në finalen e Kupës së Italisë do të shkëpusë marrëdhëniet e tij me Lazion, ndërkohë që bardhekaltrit pritet tia besojnë projektin e ri, teknikut aktual të Sassuolos Roberto De Zerbi. Në Serie A pritet të jetë një verë e nxehtë edhe përsa u përket trajnerëve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency