Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Roma “shënjestron” Perez të Arsenal-it

Duke parë vështirësitë për të firmosur me Mahrez të Leicester, Roma ka piketuar tjetër objektiv në merkato.

Sipas “Corriere dello Sport”, klubi verdhekuq mendon për Lucas Perez të Arsenal-it, i cili ndiqet edhe nga Deportivo La Coruna dhe Sevilla. Për kartonin e 28-vjeçarit spanjoll, “Topçinjtë”, dëshirojnë rreth 13. 5 milionë Euro.

Lajme të tjera

Kategoria Superiore

Tronditet Tirana në ditën e fundit të merkatos. Afrimi më i bujshëm në merkaton e janarit, Kristal Abazaj është dëmtuar rëndë. Lajmin e konfirmojnë...

Futboll

Dani Alves ndodhet në qeli prej 20 janarit. Futbollist me më shumë trofe në historinë e futbollit, u dënua për përdhunimin e një vajze...

Katar 2022

Lionel Messi rikthehet të flasë për triumfin e Argjentinës së tij në Botërorin Katar 2022. Në një intervistë të gjatë kapiteni i kombëtares albiceleste...

Angli

Haaland nuk bind Gabby Agbonlahor. 25 gola në 19 ndeshje të Premier League nuk kanë qenë mjaftueshëm për të fituar ndaj skepticizmit të opinionistit...