Premier League

Romero larg Man.Utd, e ardhmja në Amerikë!

Etapa e Sergio Romero te Manchester United është drejt fundit. Edhe pse ka 5 sezone që luan me “Djajtë e Kuq”, gardiani argjentinas është aktivizuar shumë pak e për më tepër me rritjen e konkurencës tashmë shanset e tij janë të pakta për të mos thënë zero. 33-vjeçari po mendon për një aventurë të re larg Europës, dhe gjasat janë të zhvendoset në Shtetet e bashkuara të Amerikës në Major League Soccer. Inter Miami ka shfaqur interes konkret por edhe Los Angeles Galaxy dëshiron shërbimet e Romeros i cili në dhjetor mund të lirohet nga kontrata me Manchester United.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency