Futboll

Ronaldo, 5 ndeshje pezullim për shtyrjen e arbitrit

Një dorë e fortë ajo e Gjykatës Sportive të Spanjës mbi Ronaldon të cilin nuk e ka falur aspak për gjestin që bëri në Superkupën e Spanjës ndaj Barcelonës duke shtyrë arbitrin pasi e ndëshkoi me të kuq. Pesë ndeshje pezullim është vendimi për portugezin të cilin Real MAdridi menjëherë do ta apelojë teksa lënia në fuqi e këtij vendimi do të thoshte për Ronaldon mungesë në ndeshje e kthimit me Barcelonën në Superkupë dhe gjithashtu në 4 javë e para të Primera Division.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency