Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Ronaldo drejt Milan? Gjithçka varet nga Leao dhe Mendes

Ky moment duket se nuk është aspak ilehtë për Cristiano Ronaldon, shumë shpesh në qendër të kritikave dhe polemikave mes Manchester United dhe Portugalisë.

Mediet nga Spanja raportojnë se Milani do të ishte gati të afrojë yllin portugez në Itali me parametra zero nëse Leao shitet në janar.

Kjo lëvizje do të drejtohej nga Jorge Mendes, agjenti i të dy sulmuesve, i cili duhet të bindë “kuqezinjtë” e Italisë të plotësojnë kërkesat shumë të larta të CR7.

Lajme të tjera

Kategoria Superiore

Big Brother Mania edhe në mbrëmjen gala “Më të mirët 2022”, që organizohet nga FSHF dhe Digitalb, dhe që po transmetohet në SportNews, teksa...

Segunda Division

Myrto Uzuni rikthehet vrullshëm. Pas dy ndeshjes mungesë për shkak dëmtimi, sulmuesi i Kombëtares Shqiptare është rikthyer titullar në sfidën Granada-Andorra dhe ka shënuar...

Eliminatore

Pasi mbylli aventurën me Portugalinë, tashmë trajneri Fernando Santos është prezantuar te Polonia. Tekniku portugez do ë provojë të polakët në Europianin e vitit...

Futboll

El Mundo Deportivo ka zbuluar një prapaskenë interesante që ka lidhje me Cristiano Ronaldon dhe Leo Messin. Sulmuesi portugez ishte ende pjesë e Real...