Futboll

Ronaldo, foto me Fergusonin: Trajner i madh, njeri i mrekullueshëm

Cristiano Ronaldo u kthye për herë të dytë si një ish në “Old Trafford”, një herë me Realin e Madridit dhe mbrëmjen e së martës me Juventusin, duke dalë fitimtar nga fusha (me gol të Dybalas), edhe pse nuk arriti të realizonte vetë. Në Manchester CR7 u takua edhe me ish-trajnerin e tij, të madhin Sir Alex Ferguson, njeriun që e bëri të njihej në të gjithë botën futbollistin e lindur në Madeira.

“Ylli” portugez dhe trajneri veteran skocez, tashmë në pension, shkrepën një foto së bashku, të cilën 5 herë fituesi i “Topit të Artë” nxitoi ta postonte në profilin e tij në Twitter.

“Një trajner i madh dhe mbi të gjitha një njeri i mrekullueshëm. Më ka mësuar shumë gjëra brenda dhe jashtë fushës. Është bukur kur të shoh në formë të mirë, kapo!”, shkruante Ronaldo në mesazhin e tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency