Serie A

Ronaldo në krah të Koulibaly: Jo racizmit dhe ofendimeve!

Edhe Cristiano Ronaldo “zbret në fushë” kundër racizmit në futboll. Kampioni portugez ka postuar në rrjetet sociale një foto ku shfaqet në një duel me mbrojtësin e Napolit, Koulibaly. Edhe mesazhi, i shkruar në gjuhën italiane, ishte mjaft domethënës.

“Në botë dhe në futboll duhet të jesh gjithmonë i edukuar dhe të tregosh respekt. Jo racizmit dhe çdo lloj ofendimi dhe diskriminimi!!!”

Vetë Koulibaly, pas pas koreve raciste në drejtim të tij në ndeshjen me Interin, shkroi në rrjetet sociale se ishte krenar për ngjyrën e lëkurës së tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency