Premier League

Ronaldo në stërvitje me Bentley, dy bodyguard e ndjekin nga pas!

Cristiano Ronaldo është mësuar të jetë në qendër të vëmendjes gjatë viteve, por tashmë mediat angleze zbulojnë se sulmuesi portugez po e ngre në një tjetër nivel sigurinë e tij jashtë fushës së futbollit. Ylli 36-vjeçar i Portugalisë shihej mëngjesin e sotëm të drejtonte makinën e tij të shkëlqyeshme Bentley drejt qendrës stervitore Carrington në Manchester, ndërsa dy bodyguard-ë personalë e ndiqnin nga afër me nje mjet fuoristrade.

Ronaldo nuk ishte zgjedhur nga trajneri në përballjen e të mërkurës në kupën Carabao, ku skuadra e tij u eliminua pas humbjes 1-0 ndaj West Ham-it të Londres. Kjo nuk është hera e parë që Ronaldo shihet me rojet e tij të shumte te sigurisë. Ata ishin parë dhe në fillim të muajit kur Ronaldo mori avionin për ndeshjen kundër Young Boys në Zvicër, kur Ronaldo shënoi por United humbi në kohën shtesë. Dy rojet e sigurisë janë prej kohësh me Ronaldon, i cili punëson siguri 24-orëshe prej statusit prej superstari. Mediat britanike thonë se grupi i tij i sigurisë përbëhet prej ish-ushtarakësh, oficerësh policie dhe “oficerë të mbrojtjes së afërt”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency