Champions League

Ronaldo sërish pozitiv me koronavirus, shtyhet përballja me Messin

Përballja në fushë mes Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit mungon që prej vitit 2018 dhe nuk do të mund të realizohet as nesër në mbrëmje, në sfidën e Ligës së Kampionëve mes Juventusit dhe Barcelonës.

Kjo pasi ylli portugez është i prekur nga koronavirusi dhe ka rezultuar pozitiv edhe në testin e fundit të kryer gjatë ditës së sotme, ndaj janë shuar përfundimisht shpresat për ta parë në fushë nesër në mbrëmje në “Allianz Stadium”.

Përveç Ronaldos, Pirlo ka të konfirmuara edhe mungesat e Giorgio Chiellinit e Mathijs De Ligt, ndërsa në dyshim është edhe Leonardo Bonucci, i cili pësoi një problem muskulor në ndeshjen ndaj Veronës dhe la fushën e lojës 10 minuta para fundit.

Në sulm trajneri i Juventusit ka alternativa të shumta, pasi ka në dispozicion emra si Dybala, Morata, Chiesa e Kulusevski, ndërsa në mbrojtje mund të jetë në telashe nëse konfirmohet edhe mungesa e Bonuccit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency