La Liga

Ronaldo snobon mediat: Tjetër gjë them, tjetër gjë shkruani!

Cristiano Ronaldo u shfaq i çliruar psikologjikisht pas dygolëshit të shënuar në fitoren 0-6 të Realit të Madridit ndaj Apoel Nicosias në Champions. Teksa po kalonte në zonën mix, ku e priste një numër i madh gazetarësh, portugezi sulmoi mediat, duke i akuzuar se keqinterpretojnë fjalët e tij:

“Unë them një gjë dhe ju shkruani diçka tjetër. E si mund të më kërkoni që të flas!”

CR7, i referohet në këtë rast deklaratës së tij se “Reali i këtij sezoni ka më pak cilësi se ai një viti më parë.” Pikërisht ky interpretim nga mediat kishte përfshirë në debat Sergio Ramosin, i cili reagoi: “Nuk jam dakord me Cristianon”.  Kjo përgjigje e Ramosit ishte shkak për një marrëdhënie të krisur mes të dyve. Gjithsesi, futbollistët e tjerë të Realit, por edhe trajneri Zidane, kanë siguruar se mes dy “ikonave” të “Los Blancos” gjithçka është “ok”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency