La Liga

Ronaldo vendimtar, Reali kap vendin e dytë

Real Madridi ka marrë fitoren e tretë radhazi në kampionat, pasi mposhti jo pa vështirësi Getafen në transfertë. Skuadra e Zidanes kaloi në avantazh me anë të sulmuesit francez Benzema, i cili shënoi në minutën e 40-të, pasi shfrytëzoi një kthim të gabuar të topit nga ana e mbrojtjes. Getafe barazoi në minutën e 56-të me anë të Molinas, por Cristiano Ronaldo shënoi 5 minuta nga fundi dhe i dha 3 pikët madrilenëve.

Pas kësaj fitoreje, Reali ngjitet në vendin e dytë me 17 pikë në 8 takime. Renditja kryesohet nga Barcelona me 21 pikë, e cila do të luajë në mbrëmje ndaj Atletico Madridit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency