Futboll

Ronaldon dhe Messin i bashkon kauza, “heronjtë” e fëmijës së sëmurë

Një fëmijë serb bën bashkë Cristiano Ronaldon me Lionel Messin. Pas gjestit të CR7, për të ndihmuar një të fëmijë vetëm gjashtë muajsh që vuante nga astrofia muskulore kurrizore, kauzës iu bashkua edhe “ylli” argjentinas.

Për të kontribuar në trajtimin e shtrenjtë, kampioni i Barcelonës, siç raportohet nga mediet në Beograd, ka dërguar fanellën me numër 10, të firmosur nga ai, e cila do të dalë në ankand me çmimin fillestar tetë milion dinarë, e barabartë me pak më shumë se 8,500 euro.

Cristiano Ronaldo tashmë ka dërguar fanellën e tij të nënshkruar me numrin 7 të Juventusit, por ankandi ende nuk është mbyllur. Në fillim të prillit, shiriti i kapitenit që Ronaldo e hodhi në fushë në përfundim të ndeshjes Serbi-Portugali, i tërbuar nga fakti që nuk iu quajt një gol i rregullt, që i mohoi fitoren përfaqësueses luzitane, u shit në Serbi për rreth 64 mijë euro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency