Formula 1

Rosberg jep “alarmin”: Hamilton do të tërhiqet nga F1!

Sezoni i ri i Formula 1 mund të nisë me një befasi. “Bombën” e lëshon ish-kampioni i botës, tashmë i tërhequr, Nico Roseberg. Sipas gjermanit, Lewis Hamilton po mendon tërheqjen.

Këtë vit më ka thënë se nuk dëshiron ta kalojë kohën duke udhëtuar. Këtë frazë nuk do ta nxirrte nga goja nëse nuk do të kishte në kokë idenë për të braktisur Formula 1. Me sezone kaq të gjata dhe rraskapitëse, qëndrimi në Formula 1 bëhet edhe më i vështirë.”

Më 7 janar Hamilton do të mbushë 33-vjeç. Ai ka fituar katër botërorë dhe nuk do të ishte çudi nëse do të thoshtë mjaft, pasi të fitonte të pestin. Fakti që kontrata e tij me Mercedesin skadon në fund të 2018-ës dhe as që janë hedhur hapa për rinovimin, të bën të besosh te deklarata e gjermanit Rosberg.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency