Gossip

Rose Bertram, s’i ndahet holandezit van der Wiel as në MLS

Rose Bertram është shndërruar tashmë në një WAG që bredh botën. Modelja belge, partnerja e futbollistit holandez Gregory van der Wiel, e ka ndjekur të dashurin e saj në çdo qytet ku ka luajtur futboll.

Fillimisht në Amsteradam, kur 30-vjeçari ishte pjesë e Ajaxit, më pas në Paris (PSG), Stamboll (Fenerbahce), Cagliari dhe së fundmi në Kanada. Mbrojtës i djathtë ka firmosur kontrata me Toronto FC në MLS, ku do të shoqërohet hap pas hapi nga modelja 24-vjeçare.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency