Kombëtare

Roshi: Doja që Manaj të shënonte, ja çfarë na tha Reja

Edhe pse u aktivizua për pak minuta edhe ndaj Moldavisë, Odise Roshi arriti të linte shenjë me një asist ndërkohë që iu afrua edhe golit.

Doje me çdo kusht që të shënonte Manaj?

Të gjithë sulmuesit kishin shënuar. Manaj kishte disa ndeshje që donte të shënonte. Unë bëra punën time si gjithmonë, dhe ai e shënoi.

Të jep besim kjo skuadër?

Kjo është ndeshja e tretë, që kemi luajtur më mirë. Jemi të kënaqur, edhe tifozët. Tani duhet të shikojmë ndeshjet e radhës ndaj Andorrës. As ajo nuk është e lehtë. Pastaj kemi një ndeshje të bukur me Francën në stadiumin e ri.

Je kthyer në lojtarin xhol, shumë i suksesshëm. Është e pranueshme nga ana juaj roli i xholit?

Objektivi im është të luaj nga fillimi, për 90 minuta. Por, ai që vendos është trajneri. Kur futem, bëj më të mirën time. Por, dëshira ime, është të luaj nga fillimi.

Ku je qethur?

Te berberi më i mirë në Shqipëri, Erti në Kavajë. Jo vetëm unë, por i gjithë ekipi. E kemi me vete, sa për dijeni.

Çfarë ju tha trajneri në fund në dhoma?

Tha që ishte i kënaqur me këtë grup. Po ecim shumë mirë, dhe tani duhet të shohim ndeshjet me Andorrën dhe Francën, ta mbyllim mirë. Duartrokitëm, dhe mbaroi gjithçka.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency