Kombëtare

Roshi “driblon” pyetjen për trajnerin: Pa mungesa do kishim fituar (Video)

Odise Roshi zbriti në fushë nga minuta e parë, megjithatë nuk arriti të ndihmojë Shqipërinë të shkonte te goli ndaj Polonisë. Në përfundim të ndeshjes, sulmuesi fierak u ndal para mikrofonit të Supersport për të analizuar takimin.

“Sot kemi bërë një ndeshje mjaft të mirë dhe më vjen shumë keq që nuk ia dolëm të marrim fitoren, pasi do të kishim shpërblyer edhe atë publik të mrekullueshëm. Unë vij gjithmonë me qejf në kombëtare dhe mundohem të jap maksimumin, pavarësisht nëse luaj në të majtë apo në të djathtë, nga fillimi apo në minutat e fundit. Kishim mungesa dhe do të doja që të matnim forcat ndaj Polonisë, duke qenë me grup të plotë. Jam I bindur që pa mungesat, do të kishim marrë një tjetër rezultat sot. Jam ndjerë shumë mirë me De Biasin, por edhe tani është një grup I shkëlqyer, ndaj ndihem super edhe me këtë trajner”, u shpreh Roshi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency