Gossip

Shtiza pasioni i madh, por Rosella Fiamingo shkëlqen në shumë drejtime!

Linja perfekte të trupit, e palestruar dhe me forma që të tërheqin vëmendjen. Vjen si një dhuratë e nënës natyrë, por në fakt një pjesë e madhe e suksesit në rrjetet sociale vjen nga aktiviteti sportiv.I referohemi italianes Rossella Fiamingo, një kampione në sportin e Skermës, që është mjaft i zhvilluar në Itali. Ka përfaqësuar vendin e saj në shumë aktivitete ndërkombëtare, madje duke i siguruar edhe medalje.27-vjeçarja nuk shkëlqen vetëm në duelet me kundërshtaret e saj, por edhe në rrjetet sociale. Foto e saj e tregojnë më qartë se numri i fansave të saj është në rritje progresive.

   

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency