MotoGP

Rossi: Këmba është ok, nuk e di nëse do më kërkojnë të ndihmoj Vinales

Valentino Rossi është riaftësuar plotësisht nga dëmtimi që pësoi disa javë më parë dhe në Motegi do të kërkojë maksimumin. Në garën e Japonisë që do të zhvillohet këtë fundjavë e 4-ta nga fundi në Botërorin e MotoGp, veterani Italian është optimist se do të bëjë një figurë të mirë pasi nuk ndien më dhimbje në këmbë. I pyetur nëse do të ndihmojë shokun e tij të skuadrës te Yamaha , spanjollin Maverick Vinales i cili, 4 gara përpara fundit pozicionohet 28 pikë pas Marquez në klasifikimin e përgjithshëm dhe është ende në garë për titullin Botëror, Rossi deklaroi: “ Është një situatë interesante por edhe e çuditshme, të shohim se çfarë do të vendosin Yamaha, Ducati e Honda dhe nëse do të na kërkojnë mua, Jorges dhe Danit, t’u japim një dorë shokëve të skuadrës që luftojnë për titullin, mbase mund ta ndihmoj”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top