Nations League

Rossi në delir: Kur të vdes, do të mbahet një minutë heshtje në stadiumet e Hungarisë

Trajneri italian Marco Rossi nuk e fsheh kënaqësinë që Hungaria e tij ia doli të marrë një fitore historike 0-4 në transfertë ndaj Anglisë.

Me një ndeshje perfekte, maxharët ia dolën të shënojnë nga dy gola për çdo pjesë, duke tronditur rëndë “tre luanët”, ndërsa trajneri italian e kaloi gjithçka me një batutë pas ndeshjes.

“Kur të vdes, dhe shpresoj që kjo të ndodhë sa më vonë, në stadiumet e Hungarisë do të mbahet një minutë heshtje për mua, në nderim të asaj që bëmë këtë mbrëmje”, deklaroi Rossi.

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency