Kupa e Spanjes

Rotacioni i Valverdes nuk funksionon, Sevilla “trondit” Barçën!

Rotacioni i Ernesto Valverdes nuk funksionon. Barcelona u mposht 2-0 nga Sevilla në Ramon Sanchez Pizjuan në ndeshjen e parë të raundit çerekfinal të Kupës së Mbretit, duke vendosur në diskutim të madh, kualifikimin për më tej. Me shumë pak titullarë në formacionin ku spikasin Pique, Lenglet apo Rakitic e Arthur, skuadra blaugrana nuk i bëri dot ballë furisë Sevilla. Andaluzianët e kishin vlerësuar më shumë këtë sfidë dhe arritën të merrnin një fitore të pastër dhe të rëndësishme që i avantazhon për të kaluar turin. Sarabia në minutën e 58-të dhe francezi Ben Yedder në të 76-ën ishin autorët e golave për Sevillan që tashmë shikon më afër gjysmëfinalet e Kupës së Mbretit. Asnjë sinjal pozitiv ndërkohë nga afrimi më i fundit i Barcelonës, Kevin Prince Boateng i cili e nisi sfidën si titullar por u largua nga fusha pas 63 minutash lojë duke mos lënë shenjë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency