Premier League

Roy Hodgson e mbyll me Crystal Palace

Crystal Palace ka njoftuar se Roy Hodgson do të tërhiqet nga roli i tij si trajner i ekipit në fund të sezonit. Hodgson ka drejtuar “Shqiponjat” për katër vitet e fundit. Kontrata e 73-vjeçarit skadon në fund të sezonit dhe kuptohet që palët nuk e shohin të arsyeshme për të vijuar bashkëpunimin.

Ish-trajneri i Anglisë arriti në “Selhurst Park” në vitin 2017 dhe duke punuar me një buxhet të reduktuar gjithmonë ka arritur ta mbajë skuadrën e Crystal Palace në Premier League.

“Pas më shumë se 45 vitesh si trajner kam vendosur që është koha e duhur që të largohem nga futbolli elitar (Premier League), kështu që dy ndeshjet e mbetura do të jenë të fundit si trajner i Crystal Palace,” – deklaroi Hodgson.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency