Përfaqësuesja

Rrahmani: Anglia nuk është vetëm Harry Kane, s’ka vend për racizëm…

Mbrojtësi i Veronës, Amir Rrahmani, kapiten i Kombëtares së Kosovës, u shfaqur në konferencë për media përkrah trajnerit, Bernard Challandes, para ndeshjes me Anglinë në “Fadil Vokrri”, që do të zhvillohet të dielën nga ora 18:00. Ish-futbollisti i Partizanit tha se “Dardanët” kanë dëshmuar se dinë të reagojnë pas një humbjeje, ndërsa theksoi se futbollistët e Anglisë janë të mirëpritur në Kosovë.

Reagimi pas humbjes: Është e rëndësishme në çdo ndeshje fitorja, e kemi përballë një ekip të fortë. Nëse fitojmë, do të jetë e madhe dhe rikthim nga një dëshpërim i madh. Ne e kemi dëshmuar edhe pas humbjes me Anglinë, kemi fituar në shtëpi. E kemi dëshmuar se mund të fitojmë dhe të rikthehemi furishëm. Ne do të mundohemi që të fitojmë, ta zhvillojmë ndeshjen tonë, të mos pësojmë gola ose sa më pak, dhe të mundohemi të nxjerrim rezultat pozitiv.

Dueli me Harry Kane: E di se Harry Kane është një prej sulmuesve më të mirë ne Europë dhe është e vështirë ta ndalësh, jo vetëm atë por edhe të tjerët te Anglia. Ne do të mundohemi si ekip ta ndalim atë dhe krejt ekipin e Anglisë. Anglia ka lojtarë të tjerë të rrezikshëm, luajti apo jo Kane.

S’ka vend për racizëm në Kosovë: Njerëzit në Kosovë janë mjaft miqësorë, edhe pse mund të ka përshtypje të keqe për vendin tonë. Por, ne kemi marrëdhënie mjaft të mira me Anglinë. Në vendin tonë nuk do të ketë racizëm. Tek ne, lojtarët e Anglisë janë mjaft të dashur.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency