Futboll

Rrëfehet Conte: Ndonjëherë e urrej futbollin

Antonio Conte rrëfeu se jeton tërë kohës me futbollin dhe se shkëputet prej tij vetëm kur është duke fjetur. Trajneri italian i Chelsea-t u shpreh se për të qenë i suksesshëm i është dashur të sakrifikojë shumë nga jeta e tij personale dhe ajo familjare.

“Jetoj me futbollin tërë kohës. Fle vetëm 4-5 orë në 24 dhe sapo zgjohem filloj e mendoj sërish për futboll. Kjo më kushton shumë, sepse shpeshherë detyrohem të lë pas dore familjen dhe jetën personale, ndaj ndonjëherë e urrej futbollin”, u shpreh italiani gjatë marrjes së një çmimi nga kompania e modës ‘GQ’.

Antonio Conte është në sezonin e dytë të tij në Premier League, ndërsa mbrojtja e titullit kampion duket se nuk po shkon aspak mirë, sepse pas 8 javësh, Chelsea është plot 9 pikë larg City-t kryesues.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency