Connect with us

Hi, what are you looking for?

Fun

Rrëfimi naiv i blogeres italiane: Më ka shkruar Totti!

Francesco Totti është në qendër të vëmendjes së lajmeve rozë në Itali. Legjenda e Romës pas ndarjes me Ilary Blasi ka nisur një aventurë të re me Noemi Boçhi, e cila është e angazhuar në sportin e padelit.

Dyshja tashmë nuk fshihet më dhe është shfaqur publikisht. Megjithatë, duket se para Noemit, Totti ka pasur dëshirë për të krijuar një tjetër lidhje. Këtë herë me Antonella Fiordelisi e cila është një blogere e njohur në Itali. Kjo e fundit gjatë një rrëfimi në Grande Fratello Vip, tha se Totti i kishte dërguar mesazhe.

U duk si një gafë e Fiordelisit e cila më pas e korrigjoi veten duke e mohur se Totti i kishte dërguar mesazhe. Por, aq u desh dhe lajmi u përhap kudo me bukuroshen që në të kaluarën është përfolur edhe për një flirt me Gonzalo Higuain dhe Nicolo Zaniolo.

Lajme të tjera

Bundesliga

Thomas Tuchel mori drejtimin e Bayern Munich të premten, pas shkarkimit të trajnerit Julian Nagelsmann. Më pak se 24 orë nga zyrtarizimi i tij...

Kombëtare

Mjaft i dëshpëruar u shfaq trajneri Sylvinho në intervistën për SuperSport, pas humbjes minimale në Poloni. Trajneri brazilian nuk i kurseu komplimentet për atë...

Premier League

Tottenham shkarkon Conten. Lajmi ishte në ajër prej ditësh por mbrëmjen e të dielës ka ardhur edhe zyrtarizimi i prishjes së bashkëpunimit mes palëve....

Euro 2024

Shqipëria e nis me humbje edicionin e ri të kualifikueseve të Euro 2024, duke u mundur minimalisht 1-0 në Varshavë. Një gol i shënuan...