Premier League

Rregulli i medaljeve të titullit, ja përgjigjia unike e Klopp!

Jurgen Klopp është një trajner unik jo vetëm për mënyrën sesi e drejton skuadrën në fushën e lojës por edhe për ato çfarë thotë në intervistat e tij për mediat. Liverpooli pak ditë më parë arriti të fitonte zyrtarisht titullin kampion duke rikthyer trofeun në Anfield Road pas plot 3 dekadash, dhe që tani The Reds kanë nisur të mendojnë për festën. Për të prishur disi momentet e lumtura në shtëpinë e Liverpoolit ka menduar liga angleze e futbollit me rregullin e saj në lidhje me medaljet, që thotë se vetëm lojtarët që luajnë minimumi pesë ndeshje i marrin ato. Kjo nuk i ka pëlqyer trajnerit gjerman të Liverpool.  Klopp ka thënë mendimin e tij haptazi: “Ata e meritojnë një medalje dhe do ta marrin një të tillë. Nëse nuk ua jep Premier League, atëherë do t’ua jap unë”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency