Formula 1

Rrëmujë me kalendarin, shtyhen edhe tre gara europiane

Pas shtyrjes së garave të Kinës, Bahreinit e Vietnamit, si dhe anulimit tre ditë para startit të Çmimit të Madh të Melbournit në Australi, Formula 1 ka vendosur të shtyjë edhe tre gara të tjera nga kalendari.

Bëhet fjalë për garën e Holandës, atë të Monacos dhe atë të Spanjës, ndërsa ende nuk dihet se kur do të zhvillohen këto gara. Momentalisht Formula 1 është ndërpresë dhe nuk e ka zhvilluar ende garën e parë sezonale, ndërsa në ditët në vijim pritet të vendoset për riformatimin e kalendarit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency