Connect with us

Hi, what are you looking for?

Merkato

Rrezikohet transferimi i Fabinhos tek Al Ittihad për shkak të qenve të tij

Transferimi i Fabinhos (ish-lojtar i Liverpoolit) tek Al Ittihad, në Arabinë Saudite, është  në rrezik për shkak të qenve të tij.

Orët e fundit, mediet angleze kanë raportuar se braziliani ka hasur probleme serioze me plotësimin e dokumentacionit që qentë e lojtarit të udhëtojnë drejt Arabisë Saudite.

Lexo edhe:

Arsyeja është raca e qenve të Fabinhos: Bulldogs francez. Kjo racë është e ndaluar në vendin arab, pasi konsiderohet e rrezikshme. Racat e tjera të ndaluara gjithashtu në këtë vend janë: Rottweilers dhe Pitbulls.

Lajme të tjera

Futboll

Skuadra e Mechelen, e drejtuar nga Besnik Hasi, rikthehet tek fitorja në kampionat belg në play off-in e grupit të Conference League. Pas humbjes...

Premier League

Armando Broja mund të përdoret nga Chelsea për të balancuar financat, duke u nxjerrë në shitje. Blutë kanë shpenzuar shuma marramendëse në sesionet e...

La Liga

Që kur Xavi Hernandez njoftoi se do të largohej nga Barcelona në fund të sezonit, gjërat kanë filluar të shkojnë më mirë te “Blaugrana”....

Futboll

Fernando Santos nuk është më trajner i Beshiktashit, ka bërë të ditur klubi nga Stambolli këtë të shtunë. Vendimi u mor pas barazimit (1-1)...