Lajme

Rrihte të dashurën se dyshonte që e tradhtonte me Balotellin, italiani rrezikon 13 vite burg

Një 30-vjeçar në Brescia të Italisë rrezikon të dënohet me 13 vite burg, pasi ka rrahur dhe keqtrajtuar të dashurën e tij, nën dyshimin se kjo e fundit e tradhtonte me sulmuesin italian Mario Balotelli.

E dashura e 30-vjeçarit, njëkohësisht nënë e dy fëmijëve, ishte mike me sulmuesin breshian dhe kishte rënë shpesh herë pre e dhunës nga bashkëjetuesi i saj, i cili ishte i bindur në tradhtinë e saj me Balotellin.

Më herët gjykata e kishte dënuar 30-vjeçarin dy vite me kusht dhe kishte dhënë urdhër mbrojtjeje ndaj vajzës, por duket se ky vendim nuk është respektuar, ndaj tani italiani rrezikon të përballet me një dënim shembullor.

Mediat italiane raportojnë se në një moment, edhe vetë Balotelli është përfshirë në sherr, duke u përballur me dhunuesin 30-vjeçar në një lokal në Brescia dhe duke i kërkuar të lërë të qetë vajzën e të mos e dhunojë më.

Gjatë periudhës kur janë regjistruar incidentet, Mario Balotelli ishte pjesë e Brescias në Serinë A, ndërsa tani sulmuesi 31-vjeçar luan për Monzën në Serinë B italiane.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency