Kupa e Shqiperise

Rrumbullaku: Me Gjokën kemi ndryshuar, tani të fitojmë edhe finalen

Simon Rrumbullaku ishte futbollisti më i mirë i ndeshjes Skënderbeu-Kukësi, e vlefshme për gjysmëfinalen e kthimit të Kupës së Shqipërisë, ndërsa pas takimit, mbrojtësi i majtë foli edhe për emisionin “Gol pas Goli” në Supersport.

Dy asist në dy gola dhe duket se po bëheni pak si Robertson i Liverpulit?
Rëndësi ka që u kualifikuam. Këtë qëllim kishim, për fitore. E arritëm dhe e merituam. Unë dhashë dy asist, nuk ka rëndësi kush shënon. Bëra dhe një gabim te goli i Korçës dhe e futa në stres ekipin, por futbolli i ka këto, ndaj duhet të përmirësohemi.

Në finale do gjeni Tiranën…
Tirana është një ekip i madh, e vlerësojmë, por edhe ne jemi Kukësi. Shpresoj të bëhet një ndeshje e mirë kryesisht dhe pastaj ishalla fitojmë ne.

Kukësi ka pasur momente të tilla të mira. Pse duhet të besojmë se do vazhdoni me këtë marsh?
E kishim filluar sezonin me objektiv kampionatin dhe Kupën, rrugës e humbëm këtë. Nuk patëm një vijë të drejtë, por tani jemi në finale. Me ardhjen e profesor Gjokës kemi bërë ndeshje të mira, kemi marrë rezultate. Ishalla vazhdojmë kështu deri në fund.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency