Connect with us

Hi, what are you looking for?

Spanjë

Rubiales nuk dorëhiqet, Alexia Putellas: E papranueshme, mori fund!

Alexia Putellas ka reaguar publikisht për të treguar solidaritetin e saj ndaj shoqes së kombëtares Jennifer Hermoso, ish-shoqe skuadre te Barcelona, ​​pas puthjes së shumëpërfolur që i dha presidenti i Federatës Spanjolle të Futbollit, Luis Rubiales.

Dy herë fituesja e “Topit të Artë” të futbollit për femra reagoi në “Twitter” duke kritikuar ashpër mos dorëheqjen e presidentit të Federatës Spanjolle të Futbollit.

Lexo edhe:

Kjo është e papranueshme. Mori fund. Me ty, shoqja ime Jenni Hermoso.”-shkruan Alexia Putellas.

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...