Merkato

Rudiger refuzon rinovimin me Chelsea-n, Bayerni gati të përfitojë

E ardhmja e Antonio Rudiger duket gjithmonë e më larg Chelsea. Pavarësisht se drejtuesit e “bluve të Londrës” i kanë ofruar rinovimin dhe përmirësimin e pagës, duket se mbrojtësi ka vendosur të mos pranojë qëndrimin në Londër.

Rudiger ka deklaruar se është i hapur ndaj çdo ofertë që do t’i paraqitet dhe në fund të sezonit, kohë kur i përfundon edhe kontrata, do të vendosë për të ardhmen.

Duke pare situatën e krijuar mes lojtarit dhe klubit, shumë ekipe të mëdha kanë nisur bisedimet me menaxherët e gjermanit, përfshi këtu edhe gjigantët e Bayern Munich, të cilët pas largimit të Alabës drejt Real Madrid, do të bëjnë maksimumin për ta rikthyer mbrojtësin në vendlindje.

Gjithashtu, edhe Reali i Madridit e Juventusi ndjekin nga afër mbrojtësin gjerman, që me Thomas Tuchel në pankinë ka rilindur dhe është shndërruar në një titullar të padiskutueshëm te kampionët në fuqi të Europës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency