Serie A

Rugani pozitiv me Covid-19 përpara Juve-Inter, klubi bardhezi mohon gjithçka!

Juventusi përgënjeshtron partneren e Daniele Ruganit, Michela Perisco duke bërë me dije se nuk janë të vërteta lajmet që mbrojtësi i bardhezinjëve është diagonstikuar pozitiv ndaj koronavirusit përpara derbit të Italisë Juve-Inter. Në një intervistë e fejuara e Rugani, gazetarja sportive Michela Perisco ka deklaruar se ajo dhe partneri i saj e kishin bërë tamponin në datën 8 mars në mëngjes, disa orë para supersfidës Juve-Inter. Nëse kjo do të ishte e vërtetë atëherë Rugani i cili ishte në stolin e rezervave në atë takim ka rrezikuar të infektojë me koronavirus shokët e skuadrës por edhe ekipin kundërshtar dhe kjo do të ishte një skandal i vërtetë. Gjithsesi klubi bardhezi ka përgënjeshtruar gjithçka duke bërë me dije se Rugani e ka kryer testin në datën 11 mars dhe po atë ditë ka mësuar rezultatin që ka dalë pozitiv.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency