Gossip

Ruhuni nga grushtet e Beatrice Bozzuto!

Fiziku i saj është super i tonifikuar, falë pasionit që ka për kikboksin. Po flasim për Beatrice Bozzuto, modelen italiane që gjithmonë e ka praktikuar sportin luftarak dhe më pas ka zgjedhur të ngjitet mbi pasarela. Bukuroshja nga Roma është përzgjedhur edhe Miss Sporti.

To Top