Bundesliga

Rummenigge: Hummels qëndron deri në verë!

Presidenti i Bayern Munich, Karl-Heinz Rummenigge gjatë një interviste foli për merakton që pritet të zhvillojë klubi në janar. Numri një i bavarezëve pohoi se shoqëria është një fazë ku po studion me kujdes lëvizjet që do të bëjë gjatë janarit. I pyetur rreth interesimit të Lucas Hernandez, ai shtoi se për momentin asnjë nuk mund të konfirmojë apo të përgënjështojë ndonjë gjë pasi nuk kanë asgjë konktrete. 63-vjeçari pohoi se nëse do të vendosin për Hernandez më parë do të bisedojnë me Atletico Madrid që zotëron kartonin e lojtarit. Pësa i takon të ardhmes së Hummels, Rummenigge deklaroi se mbrojtësi do të qëndrojë edhe për pjesën e dytë të kampionatit dhe se për këtë kanë biseduar edhe me trajnerin Kovac.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency