Merkato

Rummenigge: Sanchez e ka zgjedhur klubin e ri, por nuk është Bayerni

Alexis Sanchez nuk do të bëhet pjesë e Bayernit të Mynihut në janar apo në fund të sezonit. Konfirmimi vjen nga shefi ekzekutiv i bavarezëve, Karl-Heinz Rummenigge, i cili zbulon që “kiliani e ka zgjedhur klubin e tij të ri dhe ky nuk është Bayerni”. Sipas drejtuesit të kampionëve në fuqi të Bundesligës, “kjo nuk është ndonjë humbje e madhe, sepse, edhe nëse do të transferohej në “Allinaz Arena”, Sanchez nuk do të mund ta zëvendësonte Robert Lewandowskin, pasi nuk ka karakteristikat e polakut. Fjalët e Rummenigges kanë nxitur hamendësime të shumta për të ardhmen e kilianit, pasi nga klubet e mëdha, favorit për të siguruar shërbimet e tij ka mbetur Manchester City. Gjithsesi, nuk përjashtohet ndonjë lëvizje surprizë, që nuk mungon kurrë në cdo sesion merkatoje.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency