Rusi 2018

“Ruski Bar” – Gjithçka nga Botërori, në orën 22:00, në SuperSport

Çdo mbrëmje në ditët e ndeshjeve, në orën 22:00, në SuperSport 2 në drejtimin e moderatores Ilda Bejleri, vjen “Ruski Bar”, një emision kushtuar ekskluzivisht Botërorit “Rusi 2018”, me përmbledhje të ngjarjeve të ditës, të veçanta dhe ngjarje pikante në eventin më të madh sportiv të vitit.

“Ruski Bar” vjen me një format origjinal, me të ftuar analistë të njohur, gazetarë sportivë dhe futbollistë, që me mendimet e tyre profesionale e sjellin më pranë Botërorin rus.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency