Premier League

Ryan Giggs: Gati të marr drejtimin e Evertonit apo të Leicesterit

Legjenda e Manchester United dhe e Kombëtares së Uellsit, Ryan Giggs, është gati të marrë drejtimit Leciester City-t ose të Evertonit, dy skuadra që brenda pak ditësh kanë shkarkuar trajnerët respektivë, Craig Shakespeare dhe Ronald Koeman. Giggs ka qenë ndihmës Louis van Gal, kur holnadezi drejtonte “Djajtë e Kuq”.

“Jam i interesuar për t’i drejtuar këto dy klube. Gjithmonë e kam thënë se jam i hapur për të biseduar me skuadra që kanë projekt serioz. Gjithsesi, ka shumë trajnerë të mirë në qarkullim që mund të emërohen në këtë detyrë.”

43-vjecari nuk ka qenë pjesë e një klubi të madh që kur mbylli karrierën 29-vjecare në radhët e Manchester United. Uellsiani preferoi të bëntë një vit pushim, por gjithmonë ka qenë i interesuar për të vijuar karrierën si trajner në një skuadër ambicioze.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency