Connect with us

Hi, what are you looking for?

Merkato

Sa miliona duhen për Kane, Tottenham sinjal Bayernit dhe United

Harry Kane është një nga sulmuesit më të mirë në Europë. Kapiteni i Tottenhamit dhe kombëtares angleze, shënon rregullisht prej vitesh.

Bayern Munchen e pëlqen dhe do të nisë një ofensivë për shërbimet e tij gjatë merkatos së verës.

29-vjeçarin e do prej kohësh edhe Manchester United, gati t’i plotësojë çdo dëshira për ta patur në “Old Trafford”.

LEXO EDHE:

Ndërkohë, Football Insider raporton se drejtuesit e Tottenhamit kërkojnë 100 milionë paund për ta lënë të lirë.

Kane ka kontratë me Spurs deri në verën e vitit 2024. Rinovimi është i vështirë dhe klubi londinez pritet ta shesë në verë.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Gossip

Vajza e Pep Guardiolës, Maria Guardiola duket ‘e fiksuar’ me futbollistët, teksa pas një romance me fantazistin anglez Delle Ali, u përfol për një...

Champions League

Skandal me gjyqtarin Szymon Marciniak, i caktuar për të drejtuar finalen e Champions League mes Manchester City-t dhe Interit, që do të luhet më...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...