Kategoria Superiore

Sadedini: Idrizi nuk më ka vendosur ultimatum, humbje e pamerituar

Normalisht i zhgënjyer u shfaq në intervistën e tij për Supersport trajneri i Flamurtarit Dritan Sadedini për një humbje që sipas tij ishte e pamerituar për atë çfarë vlonjatët dhanë në fushë ndaj Teutës. Situata ku ndodhet Flamurtari është shumë e vështirë por Sadedini mohon të ketë marrë ultimatum nga presidenti Sinan Idrizi.

“Kemi luajtur si të barabartë me Teutën. Kemi keqardhje, sigurisht. Rezultati duhej të ishte barazim ose diçka më shumë për ne. Pak e vështirë që të ngarkosh lojtarët në këtë moment. Nuk i vë faj Pjeshkës te goli dhe futbollistëve. Unë jam shumë i kënaqur me ta dhe i përgëzoj për lojën e bërë. Nuk kam fare lidhje me tre pikshet dhe ultimatumet që shkruhen në media. Presion nuk ka nga presidenti dhe po përpiqemi të punojmë. Nuk e hoqa nga loja Sukajn, pasi ne kemi vetëm një Xhevahir dhe që presim të na zgjidh situatat. Fati nuk ka qenë me ne dhe po humbim me rezultate të ngushta”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency