Futboll

Sadiku gjen golin e parë me Malagën, titullar edhe Keidi Bare

Në ndeshjen e dytë si titullar me skuadrën e tij të re, Malagën, Armando Sadiku ka arritur të gjejë golin, duke u dhënë të tijve një pikë në transfertën ndaj Mirandesit.

Sulmuesi elbasanas u transferua te Malaga në orët e fundit të merkatos dhe mori vendin e titullarit, ndërsa sot shënoi në minutën e 54-t, duke u dhënë të tijve avantazhin e përkohshëm.

Gjithsesi takimi u mbyll në barazim 1-1, pasi Mirandes gjeti 15 minuta para fundit, ndërsa për 70 minuta në fushë për Malagën, ishte edhe mesfushori i Kombëtares Shqiptare Keidi Bare.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency