Connect with us

Hi, what are you looking for?

Legjionarët

Sadiku gjen golin, Mohun Bagan fiton ndaj Abahani Limited në eliminatoret e AFC Cup

Armando Sadiku ka gjetur golin në ndeshjen e Mohun Bagan ndaj Abahani Limied në eliminatoret e AFC Cup.

Skuadra e sulmuesit të kombëtares shqiptare fitoi me rezultatin 3- 1, me Sadikun që vulosi sfidën.

Lexo edhe: 

Shqiptari realizoi golin e tretë për vendasit në minutën e 60’, duke i dhuruar qetësin ekipit të Mohun Bagan, në takimin që në fund e fitoi.

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...