Futboll

Sadiku në “Zona Gol”: Tifoz me Realin, fitojmë “finalen” me Turqinë

Armando Sadiku ishte i ftuari në “Zona Gol” nëpërmjet një lidhjeje të drejtpërdrejtë nga Spanja. Sulmuesi kuqezi, tashmë pjesë e Malagas, foli për ndeshjen “finale” që e pret Shqipërinë në Turqi, por edhe për kampionatin spanjol dhe atë shqiptar.

Finale me Turqinë: Është si finale, jam shumë optimist se mund ta fitojmë atë ndeshje dhe se do të përsëritet fitorja e mëparshme.

Aventura te Malaga: Objektivi i Malagas është të ngjitet në La Liga. Ma kanë bërë të qartë që në fillim, kur kam ardhur. Me Keidin i kam gjërat më të lehta. Ai është një çun shumë i mirë. Më ka pritur shumë mirë. Te Malaga është titullar i padiskutueshëm. Ndërsa për videon virale me Manajn, unë them se ata janë ende të rinj. Besoj se njerëzit e kanë marrë në mënyrë sportive.

Tifoz me Realin: Kampionati është shumë i fortë. Jam tifoz me Realin dhe shpresoj që ata të fitojnë këtë vit, por kampionati është shumë i gjatë dhe mendoj se nga dhjetori do të dalë favoriti.

Superiorja: Nuk e di, e kam ndjekur pak. Kam parë që Tirana, Kukësi dhe Partizani kanë bërë blerje këtë vit dhe do të jetë një kampionat i fortë. Partizani ka ekip më të konsoliduar dhe mendoj se mund ta fitojë titullin, por s’e di mbetet për ta parë.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency